Kategorie
Uncategorized

Ranking TOP 5 najlepszych lokówek Remington

Odpowiednia fryzura jest bez wątpienia bardzo istotnym elementem dopełniającym kreację, jednocześnie przyciągając uwagę i zwiększając pewność siebie osoby ją noszącej. Bez wątpienia kręcone czy falowane włosy są uwielbiane przez kobiety, jednak nie zawsze występują naturalnie. W takim przypadku wystarczy skorzystać z prostego sposobu, którym jest użycie dobrej lokówki. To proste urządzenie, które posiada główną część w postaci rurki nagrzewającej się do wysokiej temperatury. Owija się na nią włosy, które przez ciepło zachowują zwinięty kształt – tak właśnie powstają loki. Chcesz znaleźć dobry sprzęt, który pozwoli Ci stworzyć idealną fryzurę na ważną okazję? A może prowadzisz salon fryzjerski i nie wiesz, jaki model będzie bezpiecznym rozwiązaniem? Stworzyliśmy ranking, w którym znajdują się najlepsze lokówki Remington.

Lokówka do włosów Remington – Ranking TOP 5

5. Lokówka REMINGTON Soft Curl CI6525

To bardzo dobra lokówka Remington, która jest przeznaczona do średniej wielkości loków. Dzięki urządzeniu włosy zwiększają swoją objętość, a jednocześnie elastyczność. Przy użyciu produktu można stworzyć na głowie delikatne fale. Ceramiczna powłoka grzałki zapewnia doskonałą ochronę, a ponadto dzięki zawartości turmalinu włosy są dodatkowo chronione przed puszeniem oraz elektryzowaniem. To istotne, ponieważ wątpliwej jakości lokówki mogą przyczynić się do uszkodzenia włosów. Produkt nagrzewa się w 30 sekund i posiada funkcję automatycznego wyłączania po kilkudziesięciu minutach. Model posiada moc 46 W.

4. Lokówka REMINGTON 2in1 CurlsCi67E1

To uniwersalne urządzenie, idealne dla osób lubiących zmieniać styl swojej fryzury. Jest to związane z faktem, że jedną lokówką Remington będziesz w stanie stworzyć zarówno bujne fale, jak i piękne sprężynki. Ponadto każda użytkowniczka ma do wyboru 6 temperatur do 200 st. Celsjusza. Grzałka o średnicy 25 mm (do sprężynek) może zostać rozszerzona do 3,8 mm. Model wyposażono dodatkowo w chłodną końcówkę, wyświetlacz LCD, obrotowy przewód czy stojak, który chroni przed ciepłem. Powłoka grzałki jest antystatyczna, ceramiczna, jonowa oraz turmalinowa, dla większego bezpieczeństwa Twoich włosów. Przesuwają się po grzałce swobodnie, dzięki czemu można zsunąć kosmyk bez ich ciągnięcia.

3. Lokówka REMINGTON MultiStyle S8670

Ten model nie przypomina zwyczajnej lokówki Remington. Mianowicie, jest to narzędzie uniwersalne, które może pełnić wiele funkcji. Znalazło się w tym zestawieniu, ponieważ wszystkie wspomniane funkcje są wypełniane wręcz doskonale – także w kontekście użytku lokówki. Prezentowany sprzęt to lokówka, karbownica i prostownica w jednym! Wszystkie jej wymienne końcówki posiadają powłokę z ceramiką i turmalinem dla prostszego stosowania i jonizacji. Powierzchnia grzałki nagrzewa się równomiernie i proces ten trwa maksymalnie 60 sekund. Ponadto na lokówkę może zostać nałożona dodatkowo spirala lub szczotka – razem z tą lokówką do włosów Remington można naprawdę poeksperymentować.

2. Lokówka REMINGTON PRO TIGHT CI6X10

To profesjonalna lokówka Remington, która idealnie sprawdza się w tworzeniu gęstych loków. Powstanie buszu spiralek jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej grzałki o średnicy wynoszącej zaledwie 10 mm. Tytanowa i ceramiczna grzałka chroni włosy i nagrzewa się do temperatury maksymalnej zaledwie w 30s. Użytkowniczka może regulować temperaturę wybierając jeden z 10 trybów pracy, co ułatwia panel LCD. W zestawie znajduje się specjalna rękawiczka ochronna, ułatwiająca stylizowanie.

1. Lokówka REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8

To nowoczesna, bardzo dobra lokówka Remington, która wyróżnia się pod względem funkcjonalności. Pozwala kręcić loki o różnych rozmiarach, a ponadto jest wyposażona w innowacyjną technologię AI. Mianowicie, sprzęt sam się uczy, jaki czas nagrzewania i jaka temperatura są najlepsze dla Twoich włosów. Ponadto ma wygodny panel sterowania i świetnie się sprawdzi zarówno w domu, jak i profesjonalnym salonie. W zestawie znajduje się rękawiczka i bezpieczny pokrowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *