Ranking najlepszych suszarko-lokówek do włosów - TOP 5

Pięknie ułożone włosy są najlepszym podkreśleniem kobiecości każdej kobiety. Przykuwają wzrok już z daleka, stanowiąc jeden z najważniejszych atrybutów zadbanej urody. Z natury włosy nie są jednak tak skore do współpracy, co oznacza, że zazwyczaj nie układają się zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. W takim wypadku należy im odpowiednio pomóc – najlepiej przy wykorzystaniu praktycznej suszarko-lokówki. Ranking tych urządzeń pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję co do zakupu.

Jaka suszarko-lokówka będzie najlepsza i dlaczego warto sięgnąć po to urządzenie?

Sposobów na stylizację włosów jest wiele, szczególnie jeśli chodzi o dłuższe pasma. Nie jest zaskoczeniem, że włosy nie układają się naturalnie tak, jak można by sobie życzyć, dlatego bardzo często konieczne jest wykorzystanie odpowiednich środków do skutecznej stylizacji. Dzięki nim włosy stają się widocznie ujarzmione i możliwe jest przeprowadzenie stylizacji, w tym z wykorzystaniem suszarko-lokówki obrotowej. Tego typu urządzenie to prawdziwa innowacja, jeśli chodzi o codzienne układanie włosów, ponieważ można z niej korzystać w zaciszu domowym. Suszarko-lokówka do włosów jest połączeniem dwóch typów urządzeń do stylizacji włosów. Dwie funkcje pozwalają na uzyskanie efektu prosto jak od fryzjera, co sprawia, że codzienne układanie włosów staje się jeszcze bardziej zadowalające. Jaka suszarko-lokówka sprawdzi się najlepiej na co dzień? Przy wyborze skorzystaj z rankingu najlepszych urządzeń z tej kategorii.

5. Suszarko-lokówka PHILIPS Volumebrush HP88664/00

Marka PHILIPS jest już doskonale rozpoznawalna także wśród osób interesujących się domową stylizacją włosów. Ta suszarko-lokówka jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości tych sprzętów. Nie tylko klasyczny design utrzymany w odcieniach bieli zasługuje na szczególną uwagę. Warto zdecydować się na ten model przede wszystkim ze względu na jego użyteczność. Za sprawą idealnie wyprofilowanej głowicy każde pasmo jest dokładnie suszone, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka poplątania. To szczególnie ważna funkcja, jeśli chodzi o stylizację domową, która w naturalny sposób powinna być dużo prostsza.

4. Suszarko-lokówka BaByliss AS952E Dual Hot Air

Efekt po stylizacji powinien być jak najbardziej zachwycający, szczególnie przy korzystaniu z najlepszej suszarko-lokówki. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszą się takie modele jak BaByliss Dual Hot Air. Ta suszarko-lokówka doskonale radzi sobie ze stylizacją nawet gęstych włosów, ponieważ wyposażona jest w końcówki obracające się w dwóch kierunkach, dzięki czemu możliwa jest umodelowanie zarówno w stronę twarzy, jak i od twarzy. Wszystko to sprawia, że efekt końcowy wygląda jak z najlepszego salonu fryzjerskiego.

3. Suszarko-lokówka REMINGTON Keratin Protect AS8810

Stylizacja włosów nie może odbywać się z wyłączeniem pielęgnacji, dlatego dobra suszarko-lokówka nie powinna niszczyć włosów. Doskonale wie o tym doświadczona marka REMINGTON, która od lat zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań wszystkim miłośnikom stylizacji włosów. Jeśli zastanawiasz się, co powinna mieć najlepsza suszarko-lokówka, z pewnością nie możesz zapomnieć o aspekcie pielęgnacji. Model Keratin Protect posiada grzałkę z keratyną i olejem migdałowym – ta mieszanka uwalnia się po podgrzaniu, pielęgnując włosy podczas każdorazowej stylizacji.

2. Suszarko-lokówka Rowenta CF9540F0

Gładka tafla jak z salonu? Możesz zastanawiać się, jaka suszarko-lokówka jest w stanie zapewnić taki efekt. Na pierwszy plan wysuwa się wyjątkowy model Rowenta, który został przez producenta wyposażony w praktyczny system podwójnej jonizacji. Dzięki jego ciągłej pracy w trakcie stylizacji możliwe jest ograniczenie puszenia, a w efekcie – elektryzowania się włosów. Po użyciu tej suszarko-lokówki do włosów pasma są wyraźnie przygładzone, tworząc efekt tafli.

1. Suszarko-lokówka Rowenta BRUSH ACTIV ULTIMATE CF9620

Rowenta to jedna z najpopularniejszych marek zajmujących się tworzeniem funkcjonalnych suszarko-lokówek. Ranking tych urządzeń musi zamykać więc tego typu propozycja. Jej ergonomiczna rączka doskonale leży w dłoni, a niebanalny design ze wstawkami z różowego złota doskonale się prezentuje. W tej suszarko-lokówce zastosowano technologię 2w1, która pozwala na jednoczesną stylizację oraz suszenie.