Ranking najlepszych golarek do włosów w nosie - TOP 5!

Owłosienie w obrębie nosa jest dla wielu mężczyzn dość wstydliwym problemem. Nic dziwnego, bowiem okazuje się, że z wiekiem włosy w nosie stają się gęstsze, dłuższe i twardsze, co poważnie utrudnia ich skuteczne maskowanie czy usuwanie. Zanim posuniesz jednak się do radykalnych kroków i zdecydujesz na samodzielne woskowanie lub wyrywanie włosów, przeczytaj poniższy artykuł. Dzięki niemu dowiesz się, że na rynku istnieje wiele urządzeń ułatwiających prawie bezbolesne usuwanie włosków z nosa i sprawdzisz, które z nich są najbardziej polecane przez użytkowników.

Ranking golarek do włosów w nosie, ich specyfikacja oraz funkcjonalność

Nos jest narządem, który filtruje wszechobecne zanieczyszczenia i dopuszcza do organizmu tylko „zdrowe i czyste” powietrze. To właśnie m.in. włosy w nosie pełnią funkcję amortyzatora i pochłaniacza kurzu czy brudu. Jednak gdy znacząco wychodzą one poza obręb dziurek, stają się dużym problemem estetycznym. Ponieważ nos jest bardzo wrażliwy na wszelkie bodźce, należy pamiętać, że drastyczne metody, takie jak samodzielne wyrywanie włosów pęsetą czy za pomocą wosku, mogą nie tylko przyczynić się do dotkliwego bólu, ale i podrażnić śluzówkę, pozbawiając tym samym nos niezbędnej ochrony przed zanieczyszczeniami. Czego w takim razie użyć, by pozbyć się problemu wystających włosków z nosa, nie robiąc sobie przy tym krzywdy?

Z pomocą przychodzi  golarka do włosów w nosie. Współczesny trymer do nosa jest nie tylko funkcjonalny (pozwala na pozbycie się zbędnego owłosienia nie tylko z okolic nosa, ale również uszu czy innych wrażliwych miejsc), ale i bardzo wygodny i atrakcyjny cenowo. Dzięki swojej małej wielkości i wąskiemu kształtowi łatwo się go używa i nie zajmuje dużo miejsca. Trymery do nosa zasilane są sieciowo lub na baterie i posiadają ostrza ze stali szlachetnej lub ceramiczne. To, jaki trymer do nosa wybierzesz, musi być wyłącznie Twoją decyzją. Dobrze jednak, byś przed zakupem zapoznał się z najlepszymi modelami usuwającymi owłosienie z trudno dostępnych obszarów – być może to zestawienie pozwoli Ci dokonać słusznego wyboru. 

Ranking trymerów do nosa

5. Trymer/ golarka do włosów z nosa Philips Multigroom series 3000 7w1 MG3720/15

Ta doskonała maszynka jest multifunkcjonalna – nadaje się do strzyżenia nie tylko okolic nosa, ale również całej brody, dzięki dołączonym do zestawu elementom nasadek i trymera. Trymer Philips Multigroom series 3000 7w1 posiada innowacyjny system samoostrzenia, przez pocieranie się o siebie stalowych ostrz. Ta funkcja zapewnia długoletnie użytkowanie sprzętu (nawet 3 lata) bez konieczności jego konserwacji. Po jednym ładowaniu maszynka może pracować do 60 minut.

4. Trymer/ golarka do włosów z nosa Philips Multigroom series 7000 14w1 MG7720/15

Trymer Philips Multigroom series 7000 14w1 jest kolejną gratką dla panów posiadających zarost nie tylko w newralgicznych miejscach. 14 różnorodnych specjalnych nakładek ułatwia stylizację i strzyżenie całego ciała i zarostu (w tym okolic nosa). Jedno ładowanie pozwala na pracę urządzenia nawet do dwóch godzin, a maksymalna precyzja, jaką zapewnia urządzenie, jest możliwa dzięki technologii DualCut (dwustronnie ostrzone elementy). Golarkę można w pełni bezpiecznie używać pod wodą.

3. Trymer/ golarka do włosów z nosa Philips OneBlade QP2530/20

Trymer Philips OneBlade QP2530/20 jest uwielbiany przez mężczyzn przez wzgląd na swoją niską cenę i ergonomiczny, smukły kształt. Urządzenie jest bardzo lekkie, co ułatwia jego transport. Posiada zasilanie akumulatorowe oraz jedno wydajne ostrze do stylizacji brody i zarostu. Trymer pozwala na 60 minut użytkowania po jednorazowym naładowaniu, a jego dwustronne ostrze (które starcza nawet na 4 miesiące) umożliwia ekspresowe i precyzyjne cięcie. Sprzęt ma ciekawą dla oka kolorystykę, jest łatwy w obsłudze oraz pozwala na golenie na sucho i mokro. Efektywne i bezpieczne przycinanie włosów zapewnione jest przez podwójny system ochronny, który nie pracuje zbyt blisko skóry, oraz szybko poruszający się nożyk, który wykonuje aż 200 ruchów na sekundę. Dołączone nasadki pozwalają na depilację nawet trudno dostępnych obszarów, jak nos czy miejsca koło uszu. 

2. Trymer/ golarka do włosów z nosa Philips Nosetrimmer Series 1000 NT1150/10

Trymer Philips Nosetrimmer Series 1000 stworzony został z myślą o trudno dostępnych miejscach – delikatnie usuwa włosy z nosa i uszu. Działa bezprzewodowo dzięki baterii. Urządzenie wyposażone jest w Technologię ProtecTube. Specjalnie zaprojektowany kąt nachylenia trymera umożliwia szybkie, proste i wygodne przycinanie włosów bez nieprzyjemnnego uczucia ciągnięcia. To doskonała propozycja dla osób, które nie chcą wyrywać włosków – Philips NOSETRIMMER z serii 1000 bezboleśnie przycina włosy w nosie i w uszach. Sam sprzęt jest w pełni wodoodporny, zapewnia zatem perfekcyjne strzyżenie pod prysznicem czy innym strumieniem wody, a jego gumowa rączka pozwala na właściwą kontrolę nad urządzeniem. W zestawie dołączone są baterie AA umożliwiające pracę trymera. 

1. Trymer/ golarka do włosów z nosa HAIRWAY CONTOUR

Na pierwszym miejscu w rankingu TOP5 golarek do włosów w nosie uplasował się model od firmy Hairway – „Contour”. To profesjonalne urządzenie do pozbywania się owłosienia z newralgicznych miejsc wykonane jest ze stali nierdzewnej i posiada w zestawie dwie wymienne końcówki oraz szczoteczkę do czyszczenia. Działa bezprzewodowo, jest lekkie i bardzo łatwe w obsłudze.