Kategorie
Uncategorized

Ranking najlepszych karbownic do włosów – TOP 5

Ranking najlepszych karbownic do włosów – TOP 5!

Karbownica do włosów to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych narzędzi do stylizacji włosów w ostatnich kilku latach. Profesjonalna karbownica do włosów podbiła serca Polek i zagościła w większości ich domów. Kobiety o naturalnie prostych włosach, mogą w krótkim czasie wykonać piękne, delikatne i dziewczęce fale, które całkowicie odmienią codzienny wygląd. Niewątpliwym atutem karbownicy do włosów, jest fakt, iż jej obsługa nie wymaga wprawy, a sam proces tworzenia fryzury jest niezwykle prosty. Zarówno mini karbownica do włosów, jak i karbownica do włosów tradycyjnych rozmiarów, pozwolą na osiągnięcie wymarzonego efektu hollywoodzkich fal! Najlepsza karbownica do włosów może stać się nieodłącznym dodatkiem w Twoim domu!

Ranking karbownic do włosów – Jaka jest najlepsza karbownica?

5. Karbownica do włosów BaByliss 2165CE The Crimper

Aktualnie branża fryzjerska zapewnia niezwykle szeroką ofertę profesjonalnych karbownic do włosów. Wśród nich zdecydowanym faworytem jest karbownica do włosów BaByliss 2165CE The Crimper. Model ten pozwala każdej kobiecie cieszyć się pięknymi falami, przy zachowaniu blasku i lśniącej powłoki włosów. Wspomniana karbownica do włosów wyposażona została w ceramiczno–turmalinową powłokę, dzięki której możliwe jest skuteczne i równomierne rozprowadzenie ciepła na całej długości włosów. Zabieg ten bez wątpienia dodaje włosom blasku, a także dodatkowo chroni je i odświeża. Niewątpliwym atutem przedstawionego modelu jest także automatyczny wyłącznik, który samoczynne wyłącza nieużywaną przez jakiś czas karbownicę.

4. Karbownica do włosów BaByliss W2447E Deep Waves

Jak już wspominaliśmy, marka Babyliss zdecydowanie przoduje na rynku fryzjerskim. Nie mogło zatem zabraknąć siostrzanego modelu, wcześniej wspomnianej karbownicy do włosów, a mianowicie modelu BaByliss W2447E Deep Waves. Drugi model karbownicy tej marki, również wyposażony został w ceramiczno-turmalinową powłokę grzewczą. Ponadto, karbownica ta nagrzewa się raptem 30 sekund. Dodatkowym atutem urządzenia są także oferowane przez producenta 3 ustawienia temperatury, a także obrotowy przewód o długości 2,5 m.

3. Karbownica do włosów Remington Ceramic Slim 220 s3580

Niewątpliwie, podczas poszukiwań profesjonalnej karbownicy do włosów warto zwrócić także uwagę na propozycję oferowaną przez markę Remington. Karbownica do włosów Remington Ceramic Slim 220 s3580 posiada ceramiczne nakładki z powłoką turmalinowa, dzięki czemu skutecznie chroni włosy przed ich spaleniem. Dodatkowo urządzenie oferuje możliwość regulacji temperatury w zakresie od 150 stopni Celsjusza do aż 220 stopni Celsjusza. Tak jak poprzednie propozycje, karbownica do włosów Remington Ceramic Slim 220 s3580 również posiada automatyczny wyłącznik, który wyłączy urządzenie po upływie 60 minut.

2. Karbownica do włosów Krexus EX9086 25 mm z jonizacją

Przedostatnią pozycją profesjonalnej karbownicy do włosów jest model Krexus EX9086 25 mm z jonizacją. Wspomniana jonizacja zapobiega niszczeniu oraz przesuszaniu się włosów, w trakcie ich stylizowania. Proces ten, polega na wytwarzaniu ujemnych jonów, które odpowiadają za zamknięcie łuski włosa, a ich zadaniem jest neutralizacja szkodliwych działań jonów dodatnich. Kolejnym atutem wspomnianej karbownicy do włosów jest niezwykle szybkie nagrzewanie się, a także ergonomiczny kształt oraz świetny design, dzięki którym, stylizacja wspomnianym urządzeniem będzie czystą przyjemnością.

1. Karbownica do włosów Valera Wawe Master 647.03

Ostatnią propozycją wspomnianych karbownic do włosów będzie model Valera Wawe Master 647.03. Jest to propozycja idealna zarówno do salonu fryzjerskiego, jak i do domowego użytku. Urządzenie posiada płytki z ceramiczną powłoką, dzięki czemu możliwe jest równomierne rozprowadzenie ciepła na powierzchni włosów. Karbownica do włosów Valera Wawe Master 647.03 oferuje 8-stopniową regulację temperatury w zakresie od 140 stopni Celsjusza do 210 stopni Celsjusza, co umożliwia dostosowanie grzania do kondycji naszych włosów. Ponadto, komfort użytkowania zdecydowanie podnosi cyfrowy wyświetlacz z regulacją temperatury, a także obrotowy kabel o długości 3 m.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *