Ranking najlepszych maszynek do włosów - TOP 5!

Każdy mężczyzna wie, jaką rolę w ogólnym wizerunku odgrywa nienaganna, dobrze ułożona fryzura. Niestety, szybki odrost łodygi włosa sprawia, że w krótkim czasie traci ona swój idealny kształt, przez co wygląda na niezadbaną i nieestetyczną. Skutkiem tego są częste wizyty u fryzjera, które wiążą się ze zbędnymi kosztami. Coraz więcej Panów interesuje się zakupem maszynki do strzyżenia włosów do użytku domowego, dzięki czemu w prosty sposób można przyciąć zbyt długie lub niechciane włoski. Zakup maszynki nie jest prostym zadaniem. Niewiele osób wie, na jakie cechy urządzenia szczególnie należy zwrócić uwagę, aby praca z nią była precyzyjna i efektywna. Nieprawidłowo dobrany model lub niskiej jakości urządzenie może niekorzystnie wpłynąć na ostateczny kształt fryzury, czego skutkiem będzie zły efekt wizualny. Wiele Panów zastanawia się, jaką maszynkę do strzyżenia wybrać. Aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru, przygotowaliśmy ranking profesjonalnych urządzeń, który prezentuje pięć najlepszych produktów na rynku.

Maszynki do strzyżenia włosów - na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Z naszego rankingu maszynek do strzyżenia włosów dowiesz się, jakie urządzenia są polecane przez profesjonalistów i zadowolonych użytkowników. Niemniej jednak warto dowiedzieć się, na jakie parametry sprzętu warto zwrócić uwagę, aby kupić najlepszy model na rynku. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, koniecznie przeanalizuj:

  • rodzaj zasilania maszynki do strzyżenia włosów,
  • jakiej długości strzyżenie można wykonać za pomocą urządzenia, 
  • z jakiego surowca została wykonana,
  • jaką moc osiąga, co będzie świadczyło o prędkości jej pracy,
  • jakie dodatkowe funkcje oraz niezbędne akcesoria otrzymasz w zestawie.

Zwrócenie uwagi na najważniejsze parametry maszynki do strzyżenia włosów pomoże Ci znaleźć najlepszy model, który sprawi, że podcinanie włosów pozwoli uzyskać efekt, jak po wyjściu od fryzjera. 

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów - ranking

Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu do strzyżenia włosów, przedstawiamy Ci nasz subiektywny ranking maszynek do włosów. Zawiera on pięć topowych modeli, które cieszą się pozytywnymi recenzjami specjalistów, a także atrakcyjną ceną.

5. Maszynka Do Strzyżenia Włosów Fox Tango Bezprzewodowa

Pierwszym modelem w naszym rankingu maszynek do strzyżenia włosów jest produkt marki Fox Tango. To bezprzewodowe urządzenie, które zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pozwala to uniknąć jej uszkodzenia podczas przypadkowych uszkodzeń czy upadków. Ostrze prezentowanej maszynki do strzyżenia włosów po skończonej pracy można odłączać, dzięki czemu możliwe jest dokładne wyczyszczenie sprzętu. Wbudowany akumulator litowy pozwala na nieprzerwaną, 90-minutową pracę, co świadczy o jej dobrej wydajności.

4. Maszynka Do Strzyżenia Włosów Moser 1400 EDITION 108271

Kolejne, czwarte miejsce w rankingu maszynek do włosów zajmuje sprzęt marki Moser. To produkt, który posiada atrakcyjną cenę, ale również wysoką jakość wykonania i wydajność pracy, czego potwierdzeniem są pozytywne opinie zadowolonych użytkowników. Maszynka do strzyżenia, którą prezentujemy, posiada profesjonalne ostrze o długości 46 mm, które zostało wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Dodatkowym atutem jest wbudowany stabilny, elektromagnetyczny silnik, który posiada dodatkowy system zapobiegający przegrzewaniu się maszynki do strzyżenia podczas pracy.

3. Maszynka Do Strzyżenia Włosów Activeshop Codos Bezprzewodowa

Następnym produktem w rankingu profesjonalnych maszynek do strzyżenia włosów jest urządzenie marki Activeshop. To łatwy w obsłudze sprzęt, które posiada bezprzewodowe źródło zasilania. Podczas zakupu, w zestawie otrzymasz stację ładującą oraz dodatkowe akcesoria, które ułatwią dopasowanie długości strzyżenia do Twoich preferencji. To model, który posiada niezawodną, litowo-jonową baterię, dzięki czemu posiada wydłużony czas pracy na jednym ładowaniu. 

2. Maszynka Do Strzyżenia Włosów Gamma Piu 025 Profesjonalna, Bezprzewodowa

Kolejne miejsce w naszym rankingu maszynek do strzyżenia włosów zajmuje model marki Gamma Piu. To wysokiej klasy urządzenie, które ułatwi utrzymanie Twojej fryzury we właściwym kształcie. Jej kształt ułatwia pracę, idealnie wpasowuje się w dłoń. To maszynka do strzyżenia, która posiada ceramiczne ostrze, nie tępi się i nie strzępi nawet przy regularnym użytkowaniu. Prezentowany model w naszym rankingu maszynek do włosów jest polecany przez profesjonalistów. 

1. Maszynka Do Strzyżenia Włosów Moser Lithium Pro Lcd 1902

Pierwsze miejsce w rankingu profesjonalnych maszynek do strzyżenia włosów zajmuje produkt marki Moser. To najwyższej klasy urządzenie, które posiada wbudowaną najnowszej generacji baterię, która wydłuża czas pracy sprzętu. Dodatkowo maszynka do strzyżenia posiada cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje stan baterii, dzięki czemu w porę możesz ją naładować. Opcja quick change pozwala na szybką wymianę ostrza, a dodatkowe akcesoria w zestawie, takie jak: nożyczki, olej i szczoteczka do konserwacji zwiększają jej funkcjonalność. To dobrej jakości maszynka do strzyżenia, która idealnie sprawdzi się do użytku domowego i profesjonalnego.