Ranking najlepszych szczotek prostujących włosy - TOP 5!

Wiele kobiet zmaga się z trudnymi do ujarzmienia kosmykami. Niesforne fale, puszące się pasma oraz odstające baby hair negatywnie wpływają na kształt fryzury, przez co wydaje się nieschludnie ułożona i niezadbana. Wiele Pań marzy o prostych, gładkich włosach, które błyszczą się i pięknie odbijają światło. Są one efektem właściwej pielęgnacji, dzięki dobrze dobranym kosmetykom, ale także wykorzystywania właściwych urządzeń, które pozwalają starannie prostować i wygładzać kosmyki. Jednym z najczęściej używanych przyrządów do prostowania pasm są najlepsze szczotki prostujące włosy. To multifunkcyjne urządzenie, które nie niszczy nawet cienkich i osłabionych pasm, a dodaje im blasku oraz odpowiednio je rozdziela. Efektem traktowania włosów dobrej jakości szczotką do prostowania jest zadbana, elegancka fryzura, bez efektu puszenia się kosmyków. Wiele Pań zastanawia się nad zakupem tego urządzenia do stylizacji fryzury. Aby pomóc wybrać najlepszy model, przygotowaliśmy zestawienie, które prezentuje najlepsze szczotki prostujące włosy na rynku.

Szczotki prostujące włosy - ranking

Szczotka prostująca włosy swoim wyglądem przypomina klasyczny model. Wyróżnia ją obecność zasilania oraz efektu podgrzewania, które oddziałuje na pasma podczas przeczesywania. Po podłączeniu kabla zasilającego do prądu urządzenie nagrzewa się do wybranej temperatury, po czym podczas czesania kosmyków prostuje je i likwiduje wszelkie fale oraz puszące się pasma. Wiele Pań posiada pozytywną opinię o szczotkach prostujących włosy, ze względu na bezpieczeństwo ich używania. Dzięki budowie tego rodzaju prostownicy, włosy nie zostają poddawane bezpośredniemu działaniu gorąca, dzięki czemu nie niszczą się i nie osłabiają. 

Aby pomóc w wyborze najlepszego urządzenia, przygotowaliśmy ranking szczotek prostujących włosy, który prezentuje pięć najlepszych modeli. Wszystkie prezentowane produkty wykonane są z wysokiej jakości komponentów, a także cieszą się pozytywnymi opiniami kobiet, które je przetestowały.

Ranking trymerów do nosa,

5. Szczotka prostująca włosy ETA Fenité 7336 90000

Pierwszym modelem, który otwiera nasz ranking szczotek prostujących włosy jest urządzenie marki ETA Fenite. To klasyczny produkt, który został wyposażony w specjalną płytkę, która po nagrzaniu pozwala uzyskać efekt prostych włosów. To najlepsza szczotka prostująca dla posiadaczek cienkich lub delikatnie falowanych pasm, które marzą o gładkich, ujarzmionych kosmykach. Dodatkowo model posiada regulacje temperatury do 220 stopni Celsjusza, dzięki czemu można dopasować moc urządzenia do swoich potrzeb. 

4. Szczotka prostująca włosy Kessner Ceramiczna, Ionic

Opinie o szczotce prostującej włosy, która zajęła czwarte miejsce w naszym zestawieniu, sprawiają, że jest godnym polecenia modelem w przystępnej cenie. To urządzenie marki Kessner, dzięki któremu możesz wyprostować włosy podczas ich przeczesywania. Szczotka posiada ceramiczną powłokę, dzięki czemu podczas pracy z nią kosmyki nie ulegają zniszczeniu lub popaleniu. Dodatkowym atutem prezentowanego modelu jest obecność jonizatora. Jego zadanie to uwalnianie jonów, które naturalnie wygładzają włosy i dodają im blasku.

3. Szczotka prostująca włosy InFace z jonizacją

Kolejnym produktem w naszym rankingu szczotek prostujących włosy jest jeden z modeli marki InFace. To sprzęt, który dla lepszego dopasowania do Twoich potrzeb posiada pięciostopniową regulację temperatury. Dodatkowo nadaje się do stosowania na włosach mokrych i suchych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić sporo czasu podczas modelowania fryzury. Dużym atutem prezentowanej, najlepszej szczotki prostującej włosy jest ciekawe rozstawienie igiełek grzebienia. Ich budowa pozwala na dokładne rozdzielanie kosmyków, dzięki czemu dodatkowe szczotkowanie pasm jest zbędne. To jeden z najczęściej polecanych modeli na rynku w atrakcyjnej cenie.

2. Szczotka prostująca włosy BaByliss HSB101E Czarny

Jedną z najlepszych szczotek prostujących włosy jest urządzenie marki BaByliss. To wielofunkcyjny gadżet, który pomoże w codziennych staraniach o gładkie, proste i lśniące włosy. Szczotka posiada na swojej powierzchni aż 126 ząbków, które poradzą sobie nawet z grubymi, gęstymi pasmami. Płytka modelu została powleczona powłoką ceramiczną, która doskonale przewodzi ciepło, ale nie uszkadza nawet zniszczonych i cienkich pasm. Dodatkowo obecność obrotowego kabla ułatwia pracę z urządzeniem. 

1. Szczotka prostująca włosy Sencor SHI 5300GD

Pierwsze miejsce w rankingu szczotek prostujących włosy zajmuje model marki Sencor. To innowacyjne urządzenie w kształcie prostownicy, które dokładnie wygładza falujące i puszące się kosmyki. Posiada czteropoziomową regulację temperatury, którą można dopasować do własnych potrzeb. Płytka szczotki została pokryta najlepszą, tytanową powłoką, dzięki czemu urządzenie szybko się nagrzewa oraz dokładnie wygładza strukturę włosa. Oprócz prostowania, przy użyciu urządzenia kosmyki są szybko i sprawnie modelowane, dzięki specjalnym ząbkom, które odbijają je od nasady. To jedna z najlepszych szczotek prostujących włosy na rynku, która posiada wiele pozytywnych opinii zadowolonych użytkowniczek.