Ranking najlepszych prostownic do włosów - TOP 5!

Lśniące, długie i proste pasma włosów bez wątpienia wyglądają atrakcyjnie i dodają kobiecości i klasy. Posiadanie tafli, bez puszenia jest marzeniem wielu kobiet. Niestety tylko niektóre z Pań posiadają naturalnie proste kosmyki, które wyglądają idealnie bez stosowania dodatkowych poprawek. Dla właścicielek włosów falowanych, kręconych lub puszących się idealnym rozwiązaniem jest używanie najlepszej prostownicy do włosów. Jej zadaniem jest bezpieczne prostowanie kosmyków i zmienianie ich w idealnie wyglądające pasma. To urządzenie, które dzięki podgrzanym płytkom oddziałuje na łuski włosa, zamykając je. Dodatkowo niweluje wszelkie skręty, dzięki czemu pozwala uzyskać efekt idealnie dopracowanej fryzury. Wiele kobiet zastanawia się, jaka prostownica do włosów jest najlepsza? Aby pomóc odpowiedzieć na to pytanie, przygotowaliśmy ranking, który prezentuje pięć najlepszych modeli na rynku.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu najlepszej prostownicy do włosów?

Prostownica do włosów jest urządzeniem, które ma bezpośredni kontakt z naszymi włosami. Aby działanie temperatury nie wpływało negatywnie na ich kondycję, a sama czynność prostowania była łatwa i efektywna, warto dowiedzieć się, jakim parametrom urządzenia należy się przyjrzeć.

  • Rodzaj powłoki – płytki prostownicy, które dotykają włosów, mogą być zbudowane z różnych komponentów, jak: ceramiczne, diamentowe, parowe, teflonowe, tytanowe, keratynowe.
  • Regulacja temperatury – to opcja, która pozwala dopasować temperaturę do naszych włosów, aby nie poparzyć ich podczas prostowania,
  • Moc urządzenia – to parametr, od którego zależy prędkość nagrzewania się płytek. Im większa moc, tym szybciej urządzenie stanie się gotowe do pracy.
  • Budowa urządzenia – prostownica powinna posiadać ergonomiczny kształt, który pasuje do dłoni. Pozwoli to na sprawne i szybkie prostowanie włosów, co wpłynie na zaoszczędzenie czasu o poranku.

Biorąc pod uwagę powyższe parametry, z pewnością uda Ci się odnaleźć idealne urządzenie. Niemniej jednak warto przeanalizować opinie o prostownicy do włosów, które pomogą poznać zalety konkretnego modelu.

Ranking prostownic do włosów

Jaka prostownica do włosów jest najlepsza? Wśród wielu modeli dostępnych na rynku trudno znaleźć odpowiednie urządzenie. Dla wszystkich kobiet, które nie potrafią się zdecydować, przygotowaliśmy ranking prostownic do włosów, który prezentuje pięć najlepszym modeli na rynku.

5. Prostownica do włosów PHILIPS BHS674/00

Urządzeniem, które otwiera ranking prostownic do włosów, jest jeden z modeli marki Philips. To wysokiej jakości prostownica, która posiada atrakcyjną, przystępną cenę. Sprzęt posiada bezpieczne dla włosów płytki ceramiczne z pielęgnacją jonową, które nie dopuszczają do niszczenia pasm zbyt mocnym działaniem temperatury. Model posiada regulację do 220 stopni, dzięki czemu sprawdzi się także u posiadaczek grubych, kręconych fryzur. Opinie o prostownicy do włosów, wystawione przez inne kobiety, świadczą o doskonałej jakości urządzenia oraz precyzji prostowania pasm. 

4. Prostownica do włosów REMINGTON Keratin Protect S8598

Jaka prostownica do włosów jest najlepsza? Wiele kobiet z pewnością zainteresuje urządzenie marki Remington. To model o ergonomicznym kształcie, który ułatwia modelowanie fryzury. Urządzenie zostało wyposażone w keratynowe płytki prostujące, co pozwala pielęgnować pasma podczas prostowania, a także nadawać im blask. To jedna z najlepszych prostownic do włosów, która posiada pięć stopni regulacji temperatury nagrzewania, dzięki czemu sprawdzi się posiadaczkom cienkich oraz gęstych włosów. Program Keratin Protect pozwala na automatyczne wykrywanie wilgocii dopasowywanie temperatury do jej poziomu.

3. Prostownica do włosów BaByliss ST395E I-Pro 235 Steam

Rewolucyjnym modelem, który znalazł się na trzecim miejscu naszego rankingu prostownic do włosów, jest urządzenie marki BaByliss. To model, który został wyposażony w możliwość prostowania pasm za pomocą pary, co umożliwia pracę z wilgotnymi kosmykami, bez obaw o ich zniszczenie. Funkcja jonizacji wpływa na mocne nabłyszczenie prostowanych kosmyków, dzięki czemu efekt prezentuje się jeszcze lepiej. Kolaboracja pracy z nagraną płytką i parą niweluje elektryzowanie się włosów, a także przedłuża efekt prostych pasm u kobiet, które z natury posiadają loki. 

2. Prostownica do włosów BABYLISS ST482E SALON BRILLIANCE

Kolejnym modelem w naszym zestawieniu jest najlepsza prostownica do włosów marki Babyliss. To wielofunkcyjny sprzęt, który nie tylko gwarantuje gładkie, proste pasma, ale dodatkowo umożliwia łatwe kręcenie kosmyków. Prostownica została wyposażona w wysokiej jakości tytanowe płytki, które są bardzo wytrzymałe, a także nie wpływają na obniżenie kondycji włosów podczas oddziaływania gorącej temperatury. To prostownica, która posiada wiele pozytywnych opinii zadowolonych użytkowniczek, co świadczy o jej skuteczności i efektywnej pracy.

1. Prostownica do włosów Philips SenseIQ BHS830/00

Pierwsze miejsce w rankingu prostownic do włosów zajmuje model marki Philips. To urządzenie, które oprócz efektywnego prostowania, gwarantuje właściwą troskę o delikatne pasma. Zastosowanie technologii jonowej dba o ich strukturę i nie prowadzi do popalenia cienkich kosmyków. Technologia SenselQ wpływa na zachowanie 70% nawilżenia włosów, co nie powoduje ich przesuszenia codziennym prostowaniem. To najlepsza prostownica na rynku, która sprawdzi się zarówno u kobiet, które posiadają zniszczone włosy, jak i Pań, których grube, puszące kosmyki są ciężkie w utrzymaniu.