Ranking maszynek do strzyżenia brody - TOP 5!

Od kilku lat, w zasadzie na całym świecie zapanowała moda na brodę. Wielu mężczyzn postanowiło zapuścić zarost i zacząć go pielęgnować, ponieważ doszli oni do wniosku, że w ten sposób wyglądają lepiej. Trend ten dobrze przyjął się także u nas – dosyć często można dziś spotkać Panów, których twarz zdobi precyzyjnie przystrzyżony zarost lub broda. Aby jednak sprawiała ona odpowiedni efekt, czyli nadawała mężczyźnie poważniejszego i bardziej eleganckiego wyglądu, należy o nią odpowiednio zadbać. W tym celu stosuje się różnego rodzaju kosmetyki przeznaczone właśnie do brody oraz skóry twarzy. Trzeba przy tym jednocześnie pamiętać, że zarost cały czas rośnie i bardzo rzadko zdarza się, by rósł on w jednym konkretnym kierunku i jego kształt naturalnie pozostawał taki sam. Chcąc więc zapobiec sytuacji, w której broda będzie wyglądać po prostu na zaniedbaną. Trzeba ją regularnie strzyc i przycinać. W tym celu przyda się odpowiednio zaprojektowana maszynka lub trymer. Ze względu na to, że moda na noszenie brody cały czas trwa i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miała się ona skończyć, na rynku pojawiło się mnóstwo urządzeń, które służą właśnie do precyzyjnego przycinania i stylizowania zarostu. Dla wielu osób wybór odpowiedniego produktu może być bardzo trudny, dlatego powstał poniższy ranking, w którym umieszczone zostały najlepsze maszynki do strzyżenia brody.

Maszynki do golenia brody - ranking

W tym zestawieniu przedstawiamy wyjątkowe maszynki i trymery do brody, dzięki którym każdy posiadacz gęstego owłosienia na twarzy będzie mógł o nie odpowiednio zadbać. W rankingu przedstawione zostały wysokiej klasy urządzenia rozmaitych marek z różnych przedziałów cenowych.

5. Ql Maszynka Trymer do strzyżenia włosów brody 324C-37717

W przypadku urządzeń, jakimi są maszynki do strzyżenia brody, ranking nie mógłby powstać bez urządzenia w stylu retro, a takim właśnie jest znajdująca się na piątym miejscu maszynka-trymer do strzyżenia włosów i brody marki Ql. Charakteryzuje się ona niezwykle ergonomicznym kształtem, dzięki któremu praca z włosami jest przyjemnością. Stalowe ostrze z łatwością przycina nawet grubsze włosy, umożliwiając ich precyzyjną stylizację. Moc 3W jest w zupełności wystarczająca do strzyżenia i golenia brody, a wbudowany akumulator wystarcza na 120 minut pracy. W zestawie znajdują się 3 nakładki pozwalające regulować długość cięcia – 1 mm, 2 mm i 3 mm, a także kabel USB przeznaczony do ładowania urządzenia.

4. Concept Maszynka Do Włosów I Brody Za7035

Czwarte miejsce w naszym rankingu maszynek do strzyżenia brody zajmuje produkt marki Concept o oznaczeniu modelowym Za7035. To urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o wszystkich brodaczach, którzy pragną jak najlepiej zadbać o swoją brodę. Jej ostrza wykonane zostały ze stali nierdzewnej oraz wyposażone w system samoostrzenia podczas użytkowania. Maszynka wyposażona jest też w specjalną nasadkę, którą w razie potrzeby można w całości zdjąć. Umożliwia ona regulację długości strzyżenia w przedziale od 1 do 10 mm. Maszynka pozbawiona nasadki przycina włosy na długości 0,5 mm. Sprzęt posiada również wbudowany akumulator, który po ośmiogodzinnym ładowaniu zapewnia 40 minut ciągłej pracy.

3. Maszynka Strzyżenia Włosów Brody Grzebień Nożyczki

Jeśli chodzi o maszynki do brody, rzetelny ranking musi zawierać również tańsze rozwiązania, takie jak prezentowany na trzeciej pozycji zestaw marki Eleganza, w którym znajdują się: prosta maszynka do brody, grzebień, nożyczki, a także nasadka umożliwiająca regulację długości strzyżenia. Urządzenie jest zasilane za pomocą baterii AA i jest bardzo proste w obsłudze – idealnie nadaje się do zabrania w podróż, gdzie nie będzie dostępu do elektryczności.

2. Maszynka Do Strzyżenia Włosów Brody Ciała Golarka Przezroczysta Kopia

Na drugiej pozycji także znajduje się cały zestaw przeznaczony dla prawdziwych brodaczy. W jego skład wchodzą profesjonalna maszynka, która posiada regulowany zakres ostrzy – od 0,5 do 3 mm, otwór do powieszenia na stojaku/haku, a także kontrolkę LED, która pokazuje stan baterii, a także 6 nasadek do regulowania długości, opakowanie do przechowywania, ładowarka, nakładka ochronna na ostrza, pędzelek do ich czyszczenia, a także grzebień do stylizacji.

1. Trymer Maszynka Trymer Do Strzyżenia Włosów Brody Barber

Pierwszą pozycję w zestawieniu maszynek do brody zajmuje wspaniałe urządzenie VINTAGE T9, które poza ogromną funkcjonalnością, charakteryzuje się też świetnym designem. Stylizowana na maszynkę retro, charakteryzuje się bardzo ergonomicznym kształtem, a dodatkowo została wyposażona w wyświetlacz LCD, na którym pokazywany jest stan naładowania baterii. Stalowe ostrze T-Blade zapewnia maksymalną precyzję i płynność cięcia, a dodatkowo do maszynki zostały dołączone nakładki umożliwiające regulację długości przycinania.