Beauty Forum

Beauty Forum jest członkiem dużej rodziny magazynów branżowych Health and Beauty Group. Naszym celem są publikacje na wysokim poziomie. Wydajemy wiodące na rynku europejskim czsopisma branżowe BEAUTY FORUM, BODY LIFE, NAILPRO, COSSMA, SPA CONCEPT oraz TAN BIZ. Uwzględniając realia lokalnych rynków, nasze czasopisma stały się niezbędnym medium dla profesjonalistów w różnych dziedzinach. Ponad 30 profesjonalnych magazynów oraz targi branżowe w 14 krajach. I wciąż się rozwijamy.

http://www.beauty-forum.com.pl

SYNERGON
Twórca serwisu Dr.Baumann Polska / opiekun techniczny

Projektujemy Twój wizerunek w sieci Internet i poza nią. Dopasowujemy siebie, nasze rozwiązania i budżet do Ciebie, Twoich potrzeb i potrzeb Twoich klientów. Dynamicznie dopasowujemy się aby obsłużyć Ciebie kompleksowo. W naszej ofercie znajdziesz:

Projektowanie serwisów i aplikacji internetowych
Wdrażanie rozwiązań mobilnych i desktop
Projektowanie i planowanie kampanii reklamowych
Pozycjonowanie Ciebie ponad Twoją konkurencją

Jesteśmy dumni z Twojego sukcesu!

http://www.synergon.pl

Businessman Institute

CENTRUM KONFERENCYJNO – SZKOLENIOWE & SPA – BUSINESSMAN INSTITUTE – to zespół obiektów, które połączone tworzą luksusowy kompleks na obszarze około 5 hektarów, zaledwie 15 minut od centrum Warszawy.

To idealne miejsce do spotkań biznesowych, organizacji konferencji i szkoleń, przyjęć okolicznościowych, pikników i wszelkiego rodzaju eventów. Businessman Institute to klasycystyczny pałacyk, w którym mieszczą się sala balowa, sale konferencyjne, restauracja i SPA.

Do Businessman Institute należy również sosnowy las, łąka piknikowa, pergola z drewnianą podłogą o powierzchni 400m2, dwa całoroczne korty tenisowe z zapleczem szatniowo – sanitarnym, grill leśny kryty gontem oraz parking na około 200 samochodów.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji wszelkiego rodzaju eventów – zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych; konferencji, szkoleń, imprez okolicznościowych, pikników, koncertów czy spotkań biznesowych.

http://www.bi.waw.pl